photo56

Asansör Montajı

Montaj hizmetleri hususunda bölgesinde söz sahibi bir kuruluşuz. Referanslarıyla sabitleşmiş olan güvenilirliğini, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıyla da pekiştirmiştir. Montaj ekibi, alanında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirir. Tüm bu süreçte önceliğimiz, müşteri memnuniyeti, teslim ettiğimiz asansörlerin güvenliği ve konforudur.

    Şehirleşmede ortaya çıkan yeni mimari anlayış ve gelişen teknolojinin sağladığı önemli avantajlarla çok azla katlı olarak yapılan yüksek binalar, günümüzde inşaat sektörünün en çok ürettiği binalar durumuna gelmiştir. Binaların bu kadar yüksek olması üst katlara ulaşma konusunda insan gücünün yanı sıra kullanılabilecek araçları da zorunlu kılmıştır. Yüksek binaların üst katlarına tırmanmak için dijital ve bilgisayar beyinli olarak üretilen asansörler ideal bir tercih ve yüksek binaları kullanışlı ve yüksek oranda tercih edilir hale getiren yüksek seviyede teknolojik özellikle makinelerdir.
          Asansör montaj hizmeti firmamızın verdiği hizmetler arasında ideal koşullarda ve sözleşme dahilinde verilebilen hizmetlerdendir. Kurulduğu günden beri asansör montaj hizmetlerinde en etkili hizmeti sunan firmamız, bu alanda kadrosunda çalıştırdığı tecrübeli personel ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın anlaşmalı olduğu asansör markası ya da kendiniz belirleyerek satın alacağınız bir asansör markasını, tüm özelliklerini en iyi şekilde kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın uzman ve tecrübeli çalışanları, asansörlerin en iyi şekilde kurulumunu sağlamakta, uzun dönem sorunsuz ve yüksek performansla çalışmasını sağlayacak tüm teknik özelliklerini işler ve çalışır hale getirmekte ve yapılan anlaşmaya göre gerekli bakım ve onarım hizmetlerini de aralıksız olarak sürdürmektedir.